Konteyner Yükleme ve Boşaltma

Konteyner Yükleme ile ilgili büyük deneyime sahibiz, böylece pahalı el işinden kaçınabilir bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Konteyner işlemi taşıma hacim doğrultusunda farklı araçlarla yapılır. Düşük kapasite hacimli çalışmalarda örn. sıklıkla operatörle kullanılan forkliftler yeterlidir. Daha büyük kapasiteli çalışmalarda operatörle kullanılan portal vinçler ve insansız otomatik istifleme vinçleri gereklidir. Taşıma hacmi ne kadar büyük olursa otomasyon derecesi ve konteyner çalışmasının güvenli duruma getirilmesi ile ilgili talepler de o oranda yüksek olur.

Palet kaldırıcı sistemin amacı,hiçbir şekilde ürünlere zarar vermeden ve el işi olmadan gemi konteynerlerini veya kamyonları torba ya da kutu ile çatıya yüklemektir.

Sistem,standart forklift,palet kaldırıcı ve üzerinde iticinin monte edildiği forklifti gerektiriyor.Son forklift, konteynera veya kamyona sürülebilmesi gerekir.

Forklift paletli malı, palet kaldırıcıya yerleştirir, daha sonra paletleri güvenli bir şekilde palet kaldırıcıdan indirir ve onları otomatik olarak palet sürücüsüne yerleştirir.