Cephe Boyama

Binalarınızın dış görünümünün istediğiniz hale gelmesini istiyorsanız binanızın dış cephesinin boyanması gerekmektedir. Ülkemizin büyük bir kısmında binaların dış cephe boyası çok önem verilen bir konu olmasa da aslında binanızın dış cephe boyası olması hem sizin hem de yaşadığınız semt için oldukça önemlidir.

Sizlere sunduğumuz dış cephe boyama hizmetimizde genel olarak akrilik boyalar, plastik boyalar ve elastik boyalar gibi boyalar kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli, dış cephede küf oluşmasını ya da çatlaklar oluşmasına engel olma özelliği olan boyalar kullanıyor, sizin dış cephenizin hangi renk ve örüntüyle boyanmasını istediğinizi göz önünde bulundurarak binanızın dış görünümüne bambaşka bir görünüm kazandırıyoruz.

Mantolama Hizmetimiz

Binanızın ısı yalıtımını sağlamak, ısı köprülerinin oluşmasını önlemek ve yalıtım sürekli olmasını istiyorsanız mantolama hizmeti sizin için en iyi hizmet olacaktır. Dış cephede mantolama uygulaması yapı fiziği bakımından en ideal ısı yalıtım sistemi olup bina dış kabuğunun ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanması ve böylelikle ısı kayıp ve kazançlarının engellenmesini sağlayan bir uygulamadır.

Mantolama hizmetimizin pek çok avantajı vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Hem su hem ısı yalıtımı sağlar.
  • Isı köprülerinin oluşmasını önler.
  • Sıcaklık farkı nedeniyle oluşabilecek hasar ve çatlakları önler.
  • Isı tasarrufu sağlar.
  • Beton içindeki donatıları korozyona karşı korur ve böylelikle bina ömrünü uzatır.
  • Yoğuşma riskini en aza indirir.
  • Yakıt tüketimini azaltarak çevrenin korunmasına ve yakıt faturanızın azalmasına yardımcı olur.

Sizlere sunduğumuz mantolama hizmetimizi binalarınızın çatılarına, dış duvarlarına, katları ayıran döşemelerine, toprak temaslı mahallere, garaj ve depo gibi ısıtılmayan bölümlere bakan kısımlara ve yine soğuk hava depolarına gerçekleştirebilmekteyiz.

Dış Cephe Boya & Mantolama Fiyatlarımız

Sizlere sunduğumuz 1. kalite dış cephe ve mantolama hizmetimizin fiyatlarını olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Sizlere sunduğumuz dış cephe boya fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanmak için bizden randevu alabilirsiniz.